• WYSYŁKA JUŻ OD 24H
    • ODBIÓR W PUNKCIE + PRZELEW = DOSTAWA GRATIS
    • 31 DNI NA ZWROT
Nie masz produktów w koszyku.

Rękawiczki

Liczba produktów: 1
produktów na stronę
produktów na stronę

Zatroszcz się o swoje dłonie! W chłodne dni obok kremu do rąk, w Twojej torebce obowiązkowo powinny znaleźć się rękawiczki zimowe damskie. Zwykle stanowią elegancki dodatek do stylizacji i na co dzień niechętnie je zakładamy, ponieważ są po prostu niewygodne. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu rękawiczki damskie były atrybutem kobiet wywodzących się z wyższych sfer, były symbolem klasy, ale także stanowiły bardzo zmysłowy element ubioru, który uwydatniał piękno kobiecych dłoni. Bardzo kobieca jest także legenda, mówiąca o tym jak rękawiczki pojawiły się w damskiej garderobie. Mówi ona, że podczas spaceru bogini Wenus na górze Olimp upadła na krzak cierni, raniąc sobie dłonie. Gracje, uszyły bardzo cienkie bandaże, aby zakryć podrapaną skórę - tak powstały pierwsze rękawiczki.

Rękawiczki zimowe damskie stylowy dodatek w trosce o Twoją skórę Rękawiczki damskie są nie tylko stylowym dodatkiem, ale przede wszystkim mają wpływ na kondycję skóry i nasze zdrowie. Zimą, gdy nie nosimy rękawiczek, a dłonie narażone są na działanie chłodu wysusza się skóra, w wyniku czego staje się szorstka i mniej odporna na urazy, narażanie dłoni na przemarznięcie może także powodować ból stawów.

Jakie rękawiczki zimowe damskie wybrać? Warto, aby w garderobie znalazło się kilka par, które będą pasować do różnych kreacji, w kilku kolorach i różne modele. Na spacery wybierz jednopalcowe rękawiczki damskie, które zagwarantują ciepło i komfort, tego rodzaju rękawiczki są idealnym rozwiązaniem także dla mam, które spacerują z wózkiem. Pięciopalcowe rękawiczki są bardziej eleganckie i wygodne, pasują do płaszczy i eleganckich kurtek.