• WYSYŁKA JUŻ OD 24H
    • ODBIÓR W PUNKCIE + PRZELEW = DOSTAWA GRATIS
    • 31 DNI NA ZWROT
Nie masz produktów w koszyku.
Wróć do listy wpisów
Twoja osobość a Twój sen – odkryj tajemnicę…

Twoja osobość a Twój sen – odkryj tajemnicę…

Jaka jesteś… gdy śpisz? Początek tygodnia… W pośpiechu zrywasz się z łóżka, poranna toaleta, szybkie śniadanie i już biegniesz do pracy. Ale czy wiesz, że pozycja snu, w jakiej zazwyczaj śpisz zdradza tajemnice Twojej osobowości? Może jest coś czego nie wiesz, czego zazwyczaj nie dostrzegasz? Sprawdź sama!

Wersja A – pozycja na boku: To klasyczna wersja, w której jedna noga spoczywa na drugiej lub tuż obok niej, a głowa, na ugiętej ręce.

Ta pozycja pasuje do kobiety energicznej, żywiołowej, pełnej temperamentu i pasji życia. Doskonale odzwierciedla osobowość kreatywną i pomysłową. Jeśli odnajdujesz tu siebie z pewnością patrzysz na życie z optymizmem i umiesz walczyć o swoje. Masz subtelną przewagę nad innymi jeśli chodzi o wybór nowego dywanu, koloru ścian czy aranżacji kuchni. Brawo! Z drugiej strony nieraz ciężko podjąć Ci decyzję i gruntownie analizujesz wszystkie „za” i „przeciw”. Pamiętaj o tym aby ta analiza nie trwała w nieskończoność. Znasz bajkę „Osiołkowi w żłoby dano”? Jeśli ciągle będziesz się wahać stracisz wszystkie okazje, jakie zsyła Ci los. Nie chodzi o to abyś była lekkomyślna, ale zawierz swojej intuicji i uwierz w swoje możliwości. Zawsze i wszędzie coś może się nie powieść choćbyś mędrkowała nad daną kwestią kilka tygodni.

Wersja B – pozycja na plecach: nogi proste, ręce zazwyczaj szeroko rozłożone.

Ta pozycja przedstawia osobę silną i nieugiętą. Jeśli śpisz zazwyczaj w ten sposób nie łatwo jest odwieść Cię od zdania. Nie lubisz się mylić i głęboko wierzysz w swoje racje. Kochasz sukces i śmiało do niego dążysz. Wiesz co robić jeśli dostrzegasz okazję do działania. Lubisz gdy coś się dzieje i właściwie poniekąd jesteś przygotowana na każdą zmianę, odnajdujesz się w niej z wyjątkową lekkością. Ta cecha wyróżnia Cię spośród innych. Pamiętaj jednak aby zwracać w życiu uwagę na szczegóły bo stracisz radość życia. Ślepy pęd do przodu może odebrać Ci radość życia a wtedy nawet najwspanialszy facet zniknie Ci sprzed oczu…

Wersja C  – pozycja na brzuchu, ręce zazwyczaj pod głową.

Ta pozycja odzwierciedla kobietę, która ceni niezależność. Jest stanowcza, nie obca jest jej pewność siebie. Świetnie sprawdza się na stanowiskach kierowniczych, potrafi zarządzać pracą i ludźmi. I jeśli nawet miewa gorsze dni, w pewnym momencie odbija się od nich jak guma by znów powrócić do równowagi. Jeśli to Ty z pewnością lubisz także podróżować, poznawać nowe miejsca i nowych ludzi. Szybko się uczysz i łatwo nawiązujesz przyjaźnie. Uważaj jednak aby nie wywyższać się nad innych. To gdzie teraz jesteś zawdzięczasz swojej pracy, nie znaczy to jednak, że inni nie pracują i nie starają się równie ciężko. Może kiedyś znajdziesz się w zasięgu osoby o większych kwalifikacjach, z którą wspólnie otworzycie wymarzoną firmę? Kto wie. Jak to mówią „Sky is the limit”.

Ps. Jeśli nie możesz zasnąć skorzystaj z rady cenionej już przez nasze babki. Zrób delikatny masaż skóry pomiędzy brwiami. Zrelaksujesz się i poczujesz uczucie senności.

sen

Kategoria: Aktualności

Komentarze