• WYSYŁKA JUŻ OD 24H
    • ODBIÓR W PUNKCIE + PRZELEW = DOSTAWA GRATIS
    • 31 DNI NA ZWROT
Nie masz produktów w koszyku.
Wróć do listy wpisów
Pastelowe Lato – Podkreśl swoją urodę

Pastelowe Lato – Podkreśl swoją urodę

Dzisiaj kolejny typ urody – Pani Lato. Sprawdź, co ubrać i jak się pomalować, by czuć się dobrze.

Jesteś Latem?

Cera: ma chłodny odcień z przebłyskami koloru różowego i niebieskiego, co sprawia, że skóra wydaje się porcelanowa lub “przeświecająca”. Może być też śniada, ale zawsze z szarym odcieniem.
Oczy: jasnoniebieskie, orzechowe, jasnobrązowe, szaroniebieskie lub niebiesko-zielone.
Włosy: niemal białe, chłodne odcienie blondu, „mysie”, z szarym połyskiem, chłodny brąz – nie kontrastujące z oprawą oczu i cerą.

Jeśli tak…

Strój
Możesz nosić prawie wszystkie barwy, pamiętaj tylko o odpowiednim odcieniu. Najodpowiedniejsze będą pastele: błękitny, jasnoniebieski, grafit, zieleń w chłodnym odcieniu. Żółty, ale nie intensywny tylko cytrynowy. Jeśli czerwień to tylko przygaszona np. odcień różowy, kolor malin lub arbuza.

Biżuteria
Do Twojego typu urody odpowiednia będzie matowa, stara biżuteria, perły o różowej barwie, kamienie takie jak rubin, granat, niebieski opal, zielony nefryt. Bardziej pasuje Ci srebro niż złoto.

Unikaj czerni (może dodawać lat), bieli (pogłębia szarość cery) oraz jaskrawych, intensywnych kolorów.

Celebryci: Olivia Wilde jest idealnym przykładem chłodnego lata. Od jej twarzy bije spokój. Cera jest bardzo stonowana, w beżowym odcieniu. Inni celebryci to Naomi Watts, Angelina Jolie, Kate Middleto.

typ urody - lato

Kategoria: Uroda & Wizaż

Komentarze