• WYSYŁKA JUŻ OD 24H
    • ODBIÓR W PUNKCIE + PRZELEW = DOSTAWA GRATIS
    • 31 DNI NA ZWROT
Nie masz produktów w koszyku.
Wróć do listy wpisów
Moda na spodnie 7/8.

Moda na spodnie 7/8.

Spodnie o długości 7/8 nie od razu przekonały kobiety. Nic dziwnego. Byłyśmy przyzwyczajone do klasycznych długich spodni, a jeśli miały być już krótsze, to były to szorty lub rybaczki. Wiele z nas mówiło, że 7/8 to jakby się miało przysłowiową wodę w piwnicy lub ubrania po młodszej siostrze.

Z czasem jednak sklepy zaczęły nas przyzwyczajać do tego kroju i zaczęłyśmy po niego sięgać. Tylko jaką stylizację obrać, by wyglądać w nich dobrze?

spodnie 7/8

To z pewnością krój dla wysokich dziewczyn z wąskimi biodrami. Takie spodnie optycznie skracają sylwetkę. Jeśli jesteś wysoka nie masz się czym martwić. Możesz założyć takie spodnie do dowolnej stylizacji.

Jeśli masz ponad 170 centymetrów wzrostu, ale budowę gruszki, musisz już więcej pokombinować. Załóż buty na obcasie i unikaj wzorów poszerzających sylwetkę, jak na przykład poziome linie. Moda daje teraz więcej możliwości, więc jeśli źle się czujesz w wysokich butach postaw na płaskie buty z platformą.

Niskie dziewczyny w prosty sposób mogą nadrobić wzrost wysoką szpilką. Dodatkowo warto sięgnąć po modele z podwyższonym stanem – dodatkowo wydłuży to optycznie nogi.

spodnie 7/8

Nie bójcie się kombinować. Próbujcie różnych zestawień. Wyciąg z szafy zarówno sportowe bluzki, jak i eleganckie koszule. Na pewno coś dopasujesz!

Kategoria: Moda & Trendy

Komentarze