• WYSYŁKA JUŻ OD 24H
    • ODBIÓR W PUNKCIE + PRZELEW = DOSTAWA GRATIS
    • 31 DNI NA ZWROT
Nie masz produktów w koszyku.
Wróć do listy wpisów
„Lipstic-reading”, czyli co barwa szminki, mówi o Tobie…

„Lipstic-reading”, czyli co barwa szminki, mówi o Tobie…

Ostra czerwień czy stonowany brąz, a może po prostu bezbarwny błyszczyk? Czy wiesz, że to, jaki kolor szminki preferujesz nie jest przypadkowe i zdradza wiele Twoich sekretów, np. jak samą siebie postrzegasz…

Liczne badania nad naszymi preferencjami kolorystycznymi udowadniają, że już w wieku 2 lat rodzą się nasze sympatie do określonych barw. W późniejszym wieku to do nich sięgamy przy wyborze stroju czy koloru, w jakim chcemy urządzić sypialnię. Ulubione barwy odzwierciedlają nasze ukryte pragnienia, potrzeby i często zdradzają stan naszego ducha.

Moda i trendy często wpływają na nasze wybory odnośnie ubioru czy stosowania różnych odcieni pomadki. Jednak w torebce zawsze ta ulubiona znajdzie swoje specjalne miejsce. To właśnie ten dodatkowy atrybut kobiecości pobudza nasze wewnętrzne poczucie seksapilu i przyciąga męskie spojrzenia. Jednak to, jaki preferujesz odcień nie jest przypadkowe i mówi bardzo wiele o Tobie. Z badań wynika, że wybór koloru szminki oddaje nasz nastrój, a jeśli kobieta pragnie zmian to właśnie np. ostra czerwień pomadki, sprawia, że czuje się bardziej sexy. Poniżej prezentujemy najpopularniejsze kolory, które zdradzają, jakim jesteś typem kobiety.

Ostrość czerwieni

Jeśli często wybierasz ten odcień pomadki, to jesteś kobietą, świadomą swojej atrakcyjności i pragniesz jeszcze bardziej ją eksponować. Ważne jest dla Ciebie, by na co dzień czuć się seksownie i uwodzicielsko. Jesteś pewną siebie kobietą bądź chcesz za taką uchodzić.

czerwona pomadka

Energetyzujący fiolet

Charakteryzujesz się skłonnością do podejmowania ryzykownych przedsięwzięć. Twoja maksyma to, „Jeśli nie spróbujesz, to się nie przekonasz”, ale potrafisz jasno oceniać sytuację i wiesz, gdzie leży granica. Zdecydowana i przebojowa, nastawiona na działanie, nie wiesz, co to rutyna.

Optymistyczny róż

Optymistka, gotowa do niesienia pomocy innym i zarażania pozytywną energią. Czy to nie dlatego, że Twoje życie seksualne jest nad wyraz udane i bujne? Jeśli się zgadza, to dlatego, że fantazji Ci nie brakuje.

Nieśmiały błyszczyk lub bezbarwna pomadka

Z reguły jesteś nieśmiała i nie zależy Ci by wyróżniać się z tłumu. Z drugiej strony po prostu cenisz sobie naturalność, a pomadki używasz w celu pielęgnacji ust. Prowadzisz zdrowy tryb życia i zwracasz uwagę na strój. Poprzez staranne dobieranie ubrań, starasz się ukryć zbyt niską samoocenę.

bezbarwny błyszczyk

Uwodzicielski brąz

Wiesz jak rozkochać w sobie mężczyznę. Tajemniczość i zmysłowość to Twoja taktyka na uwodzenie. Czasem wręcz sprawiasz wrażenie zdystansowanej, co powoduje dezorientację płci przeciwnej. Niełatwo nawiązujesz przyjaźnie, co wynika z Twojej skomplikowanej osobowości.

Wybierając zatem odcień pomadki, oczywiście odpowiednio skomponowany do całego makijażu, miej na uwadze efekt, jaki chcesz uzyskać poprzez wybór jej barwy.

Kategoria: Uroda & Wizaż

Komentarze