Uroczy kostium pokojówki wprowadzi powiew świeżości do każdego związku. Zestaw zawiera bluzeczkę/top, spódniczkę, stringi i koronkowe mankiety. Top jest sznurowany z tyłu, co ma nie tylko niewątpliwe walory estetyczne ale również pozwala idealnie dopasować go do figury. Spódniczka w formie krótkiego fartuszka jest wiązana z tyłu dużą zalotna kokardą. Top i spódniczka ozdobione białymi falbankami z koronki.
Tkanina: 90% acrylic, 10% spandex
Produkt jest dostępny w rozmiarze uniwersalnym. Dzięki specjalnie dobranemu krojowi oraz doborze materiałów, z których produkty są wykonane świetnie prezentują się na osobach, których wymiary pasują do podanych zakresów:
- Talia:57-72,
- Biodra:85-100,
- Waga: 45-75kg.
Program Ochrony Marki Obsessive!
1. Oryginalnie zapakowaną. Bielizna Obsessive jest zapakowana w eleganckie kartonowe pudełeczko ze zdjęciem przedstawiającym produkt. W pudełeczku bielizna jest owinięta w pergamin z firmowym nadrukiem.
2. Z metkami producenta. Wszystkie modele mają metki wszywane oraz drukowaną metkę informacyjną z logo Obsessive.
3. Zabezpieczoną hologramem. Oryginalny hologram z logo Obsessive jest naklejony na każdy kartonik.